KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108312

nr 1610 8312

Oidentifierad konstnär. Signerad, Simon, stilleben. Olja på duk, 58x119 cm, yttermått inklusive ram: 78x137 cm

Utrop:

600 kr

måndag 1 april 2024
kl 18:38:34

Simon Gate (1883-1945)